Relacja z prestiżowych międzynarodowych targów gospodarczych.

Hannover Messe 2010

Na targach Hannover Messe 2010 , w imieniu Cancelaria.pl rozmawiali i negocjowali : Maciej Andruch, Roman Komenda i Leszek Pawlicki

Cancelaria.pl na targach Hannover Messe 2010 – Energia Odnawialna – Farmy Wiatrowe.

Relacja z targów

Hannover Messe 2009

W dniach 19-24 kwietnia 2009r. Międzynarodowa Kancelaria Gospodarcza Cancelaria.pl uczestniczyła w międzynarodowych, prestiżowych targach gospodarczych Hannover Messe 2009 w Niemczech. Można było nas znaleźć w pawilonie P11 miejsce A16 tuż obok stoiska Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki prezentacjom multimedialnym, spotkaniom biznesowym i wielu imprezom okolicznościowym zwiedzający mogli zapoznać się z Systemem Cancelaria.pl. Sieć Partnerów w ponad trzydziestu krajach świata oraz sieć Specjalistów w Polsce pozwoliły nam nawiązać wiele kontaktów biznesowych i spowodowały, iż nasze stoisko było chętnie i licznie odwiedzane.

Targi Hannover Messe 2009 to największa na świecie impreza wystawiennicza w zakresie technologii i innowacji przemysłowej. Tylko na niej można zobaczyć kluczowe innowacje i przełomowe rozwiązania dla wszystkich branż i sektorów przemysłu zgromadzone w jednym miejscu. To jedyna w swoim rodzaju szansa, aby szybko i skutecznie zdobyć orientacje w nowościach rynkowych i przekształcić ta wiedzę w wymierne korzyści biznesowe. Tylko na Hannover Messe 2009 można wyszukać odpowiednie dla siebie produkty i usługi z oferty ponad 6 tysięcy wystawców uczestniczących w 13 imprezach branżowych odbywających się w ramach targów. Oficjalna strona internetowa targów Hannover Messe 2009:

http://www.hannovermesse.de