cancelaria.pl

O Nas

Cancelaria.pl jest klasyczną Kancelarią Gospodarczą zrzeszającą specjalistów na obszarze całej Polski oraz w wielu krajach Europy i świata.

Wspomagamy firmy z dowolnego kraju świata, które zamierzają prowadzić lub prowadzą przedsięwzięcia biznesowe w Polsce. Wspomagamy firmy polskie w ich działaniu w wielu krajach świata.

Skutecznie rozwiązujemy problemy firm na rynku polskim. Wspomagamy ich rozwój kontaktami, wiedzą naszą i naszych doświadczonych Partnerów.

Świadczymy usługi z zakresu Kancelarii Prawniczych poszerzone o biznes czyli usługi typowe dla Kancelarii Gospodarczych. Możemy więc wspomóc Państwa działania zarówno w dziedzinie prawa jak i w innych dziedzinach usług specjalistycznych. Często akceptujemy zasadę, że jesteśmy wynagradzani dopiero za sukces.

Sieć naszych Partnerów terytorialnych w świecie, w Polsce oraz bogata w profesjonalistów  lista naszych Partnerów – specjalistów w poszczególnych branżach i specjalnościach umożliwia nam kompetentne i skuteczne zrealizowanie zleceń naszych klientów zarówno tych dużych korporacyjnych, ale również małych firm.

Na tej stronie prezentujemy Państwu niektóre firmy dla których pracowali nasi Partnerzy. Sądzimy, że jednoznacznie wykazuje to ich kompetencje i naszą wielobranżowość.

Gdyby mieli Państwo życzenie skierować do nas pytanie to prosimy uczynić to poprzez formularz kontaktowy. Jest to możliwe w języku polskim, angielskim ale również w państwa języku narodowym.

Gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.