cancelaria.pl

Usługi

Cancelaria.pl jest Kancelarią Gospodarczą, która jest obok Was, w Waszym mieście, w Waszym województwie ale także w wielu krajach świata. Tu i tam mamy stałych, zrzeszonych u Nas Partnerów. Nasi Partnerzy-Specjaliści to profesjonaliści, którzy nabywali doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w urzędach państwowych, w bankach,  w dużych i małych firmach polskich i za granicą korporacjach, w kancelariach prawniczych i eksperckich, realizują się również we własnym biznesie.

Znakomita większość zrzeszonych u nas Partnerów to znani ze swojej skuteczności przedsiębiorcy, prawnicy, eksperci i lobbyści. Wśród nich są Partnerzy działający na stałe w poszczególnych krajach, znający doskonale realia, rynek, przepisy prawa tych krajów, w których przebywają. Przekonajcie się Państwo sami jak skutecznie i kompetentni są nasi Partnerzy.

Jesteśmy dla Państwa w kraju.

Zrzeszeni u nas Partnerzy – Specjaliści zdobywali swoją wiedzę i doświadczenie w rozlicznych branżach. Różnorodność tych branż można odczytać między innymi z wykazu wybranych firm dla których pracowali nasi Partnerzy, który znajduje się na tej stronie www.

Możemy więc wspomóc Państwa w wielu Waszych bieżących oraz strategicznych działaniach.

Możemy Państwa wspierać również w sprawach trudnych i kryzysowych. Możemy wspomóc działania przed sądem, urzędem, bankiem itp.

Wczesny kontakt z naszą Cancelarią.pl pozwoli uniknąć wielu kłopotów i niepotrzebnych kosztów lub czasami niepotrzebnej utraty części majątku. Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie naszych Partnerów, którzy pracowali w charakterze np. syndyków w departamentach kredytów zagrożonych banków lub są renomowanymi prawnikami w zakresie stosowania procedur układowych i upadłościowych.

Jesteśmy dla Państwa za granicami Polski.

Zrzeszamy Partnerów – rezydentów za granicą. Informacje na tej stronie w innych działaniach pozwolą Państwu zorientować się w jakich krajach, w chwili obecnej służymy Państwu swoją pomocą. Nasi Partnerzy w poszczególnych państwach posiadają doskonałe wieloletnie doświadczenie, kontakty, wiedzę prawną dotyczące danego kraju.

Dzięki nim jest  możliwe to co dzisiaj wydaje się Państwu niemożliwe, czyli rozszerzenie rynków zbytu dla Waszych towarów lub usług. Możemy poprowadzić Państwa sprawy od wstępnego pozyskania kontrahenta do negocjacji In prawnych zabezpieczeń umowy na sprzedaż lub kupno Waszych towarów lub usług.

Dzięki możliwościom naszych Partnerów możemy również pozyskać inwestora dla Waszej firmy, dla Waszego miasta, pozyskać środki z funduszy unijnych lub stałego kontrahenta w biznesie.

Możemy pomóc w rozwiązywaniu powstałych problemów w konkretnym kraju. Nie dotyczą nas bariery językowe a przede wszystkim posiadamy wiedzę co do przepisów prawnych w danym kraju, specyficzne informacje i kontakty niezbędne do rozwiązania problemu.

Pragniemy podkreślić, że nasz Kancelaria Gospodarcza często akceptuje w umowie zapisy uzależniające nasze wynagrodzenie od tego czy nasze działania przyniosły Państwu sukces.

Prosimy skontaktować się poprzez Formularz Kontaktowy. Wstępne analizy i opracowania przedstawimy gratis.